,

Shtrydhese frutash dhe perimesh – DSP KJ-1046

DSP

  • Shtrydhese per frutat edhe perimet.
  • Marka : DSP.
  • Modeli : KJ-1046.
  • E shpejte edhe praktike.
  • Mund ta merrni edhe me vete per shkak te dizajn funksional.

3,800L

SHTRYDHESE AGRUMESH DSP KJ-1046

Shtrydhesja e frutave dhe perimeve DSP KJ-1046 ju mundeson pergatitjen e lengjeve te ndryshme te pasur me plot vitamina dhe vlera ushyese te domosdoshme per nje trup te shendetshem.

Ajo ju pergatit leng frutash dhe perimesh ne nje kohe rekord duke bere keshtu te mundur qe ne asnje vakt dhe ne tryezen tuaj mos te mungojne lengjet.

Me sistem mbrojtes shume te mire i cili e bene kete shtrydhese shume te lehte ne perdorim dhe gjithkush mundet qe ta perdore.

SHTRYDHESE ME GOTE PLASTIKE DSP KJ-1046

Nje nga veshtiresite qe kemi ne enet e kuzhines vecanerisht tek shtrydheset ku edhe pastrimi duhet te behet ne menyre te kujdesur ne menyre qe mos te krijojme demtime mbi produkt.

Mirepo, me kete shtrydhese pastrimi do te jete teper i thjeshte dhe nuk do t’ju sforcoje aspak.

Ajo eshte e afte te perpunoje te gjitha llojet e frutave edhe agrumeve.

Ka nje dizajn shume te vogel edhe kompakt i cili nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj edhe mund te qendroje shume mire kudo e vendosni pasi zhvendoset me lehtesi.shtryshese agrumesh multifunksionale bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Shtrydhese e ideaur per lengje.

Fuqia : 85 W.

Tensioni: 220-240 V.

Frekuence : 50/60 Hz.

Kapaciteti i gotes mbajtes eshte 207 mililitra.

Kurse lartesia e saj arrin gati 99 mm.


Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe perfito oferten me te mire

SKU: KJ-1046 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Black

brands

DSP

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat