,

Shtrydhese Frutash Dore Fuego – Manual Hand Juicer Online


 • Brandi: Fuego
 • Ekonomike
 • Ergonomike
 • Manuale
 • Rezistente ndaj kosumit
 • Cileso Premium

11,500L

Shtrydhese Frutash Dore Fuego – Manual Hand Juicer Online

Shtrydhese Frutash Dore Fuego – Manual Hand Juicer Online

 • Shtrydhni fruta dhe perime dhe perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin
 • Ofron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave dhe perimeve
 • Ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave, agrumeve dhe perimeve edhe ne formen e tyre te lengshme
 • Manuale, nuk kerkon energji elektrike
 • Material i cilesise se larte integruar me aluminin
 • Ergonomike, proces i lehte i shtrydhjes
 • Pini lengje 100% BIO
 • Komandohet permes dorezes prej gome
 • Prodhim i gjigandit Fuego
 • Lehtesi dhe thjeshtesi ne pastrim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: shtrydhese frutash dore-fuego Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat