,

Shtrydhese frutash Cmimi me i mire online – DSP

DSP

Kthen frutat dhe perimet ne lengje ushqyese

Eleminon lekurat, farat dhe i nxjerr ato jashte ne menyre perfekte

Nuk ka copa te pakendshme frutash apo perberesish te tjere.

Vitamina dhe minerale te garantuara per te filluar apo mbyllur diten

Kursen kohe dhe energji

 

8,200L

Shtrydhese frutash DSP KJ 3031

Shtrydhese frutash DSP – Power Juicer – Cmimi me i mire online ne Ibuy.al

Makineri per lengje te shendeteshme, te pasura me vitamina dhe minerale te domosdoshme per trupin e njeriut. Promovon jetese te shendetshme, vecanerisht per femijet, pleqte dhe te rinjte qe merren me aktivitete sportive.

Merrni lengje te shijshem nga me e mira e tyre.  Shtrydhese frutash e cila perdor tehe celiku inoks  per te prere frutat dhe perimet e pasura me leng. Filtron leng te paster dhe te shijshem nga rrjeta e saj.
Nje molle e plote ose dardhe e plote, nuk ka nevoje qe ju ta ndani ne thela thela, mund ta vendosni drejperdrejte ne tubin ushqyes.

Proces i sigurte i nxjerrjes se lengut. Dizajn i atille kunder pikimi. Shtyni goten me leng pas lengjeve per te shmangur pikimin pa u derdhur asnje pike ne banakun tuaj.

Karakteristikat e saj | Shtrydhese Frutash DSP 

  • Ideale per perfitimin e lengjeve BIO
  • Nuk humbet asnje vlere ushqyese te frutave dhe perimeve
  • Pastrim automatik
  • Koke e gjere, qe mundeson edhe shtrydhjen e frutave me permasa te medha
  • Dizanj modern
  • E ndetuar nga celiku, inoksi dhe plastika
  • Nuk ze vend ne kuzhine
  • E shoqeruar edhe me enen e lengut me kapacitet 2 liter

Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online | Shtrydhese frutash me cmimin me te mire 

SKU: L309-shtrydhese frutash-DSP KJ 3031 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

DSP

color

Red and Black

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat