,

Shtrydhese frutash me dore – Hand Juicer Machine Blerje Online


 • Ergonomike
 • Ekonomike
 • Manuale
 • Strukture e qendrueshme
 • Rezistente ndaj konsumit
 • Jetegjate

9,500L

Shtrydhese frutash me dore – Hand Juicer Machine Blerje Online

Shtrydhese frutash me dore – Hand Juicer Machine Blerje Online

 • Shtrydhni fruta dhe perime dhe perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin
 • Ofron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave dhe perimeve
 • Ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave, agrumeve dhe perimeve edhe ne formen e tyre te lengshme
 • Manuale, nuk kerkon energji elektrike
 • Material i cilesise se larte me pjese alumini, nuk ndryshket
 • E lehte dhe praktike per tu pastruar
 • Nuk shperdoron ushqimin, frutat dhe perimet
 • Thjeshtesi ne perdorim
 • Rezitente ndaj konsumit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: shtrydhese dore-hand juicer machine Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat