,

Shtrydhese frutash Mini – Blender Juice Cup Produkt Online


  • Pergatisni leng ftutash, smoothie dhe lengje te tjera plot vitamina dhe vlera ushqyese shpejt dhe ne menyren me te lehte
  • Ushqehuni shendetshem
  • Mund ta perdorni dhe si shishe uji
  • Funksion mbrojtje te dyfishte
  • Material i pershkueshem nga uji, e ben lehtesisht te pastrueshme

1,890L

Shtrydhese frutash Mini – Blender Juice Cup Produkt Online

Shtrydhese frutash Mini – Blender Juice Cup Produkt Online

Pregatisni dhe shijoni lengje te fresketa dhe plot vlera ushqyese, shpejt dhe lehte

Karakteristika 

  • Motor i importuar me fuqi te larte
  • Furce celik inoks, i mprehte dhe i qendrueshem
  • Dizajni unik i mbajtjes ne litar, i levizshem, praktik
  • Material silikoni i qendrueshem dhe i sigurte per perdorim.

Specifikat

Specifikat

Materiali: Plastik e testuar per sigurine e ushqimeve dhe celiku inoks
Permasat: 10 x 3.2 x 3.2inch
Pesha: 650g
Kapaciteti: 420ml
Kapaciteti i baterise: 4800 mAh, 3.7 V
Koha e karikimit: 2-4 ore
Nese eshte e karikuar plotesisht mund te perdoret deri në 20 here dhe më shumë
Koha e shtrydhjes: Pothuajse 20 sekonda
Kur te jete e karikuar plotesisht drita LED do të jete ne ngjyre te kuqe dhe blu kur është e karikuar plot e gati per perdorim.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Shtrydhese frutash Mini-Blender Juice Cup Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat