,

Shtrydhese Frutash Profesionale – DSP Juicer Online


Specifikat

 • Brandi: DSP
 • Material: Plastika ABS
 • Shpejtesia: 2 Nivele
 • Kapaciteti: 3.5 litra
 • Tensioni: 220V
 • Ngjyra: E bardhe + Jeshile

6,400L

Shtrydhese Frutash Profesionale – DSP Juicer Online

Shtrydhese Frutash Profesionale – DSP Juicer Online

 • Shtrydhni fruta dhe perime dhe perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin
 • Ofron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave dhe perimeve
 • Ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave, agrumeve dhe perimeve edhe ne formen e tyre te lengshme
 • Pergatisni smoothie, milkashake, lengje frutash te ftohta, ushqim per femijet dhe granita ne kushte shtepie
 • Teknologji e avancuar e perpunimit dhe shtrydhjes se frutave
 • Copat, lekurat ose farat e bezdisshme nuk serviren ne leng. DSP Juicer ofron leng te perqendruar dhe homogjen
 • Kursen energjine elektrike
 • Me 2 nivele shpejtesish, e zgjidhni sipas deshires
 • Dizenjuar me depoziten per mbledhjen e mbetjeve dhe lekurave te frutave

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: shtrydhese frutash-profesionale-DSP Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat