,

Shtrydhese frutash Sokany – Power Juicer Extractor


  • Marka: Sokany
  • Modeli: SK-4000
  • Shpejtesia: 18000-22000 rrotullime ne 1 minute
  • Materiali: Celik inoks
  • Tensioni: 220-240V
  • Frekuenca: 50Hz
  • Fuqia: 600 W

4,490L

Shtrydhese frutash Sokany – SK4000

Shtrydhese frutash Sokany – Power Juicer Extractor

  • Shtrydhni frutat, perimet dhe agrumet duke perfituar lengje te shijshme dhe te shendetshme. Ato nuk humbashin asnje vlere ushqyese te produkteve ushqimore.
  • Ajo eshte e perbere nga material celik inoks i cilesise se larte, rezistent ndaj perdorimin dhe ndryshkut. Sokany Juicer vjen tek ju me motor te fuqishem dhe sistem sigurie ndaj luhatjeve te tensionit, qarkut te shkurter dhe mbinxehjes.
  • Merrni te gjitha vitaminat, proteinat dhe vlerat ushqyese permes shtrydhjes se frutave ne Sokany Juicer. Asnje vlere organike nuk absorbohet gjate procesit te kthimit nga fruta te ngurta ne lengje
SKU: L-shtydhese frutash-sokany-sk4000 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat