,

Shtrydhese Hoffman HM 3003

Hoffmans

6,400L

SHTRYDHESE HOFFMAN

Eshte i thjeshte per t’u montuar, i lehte per t’u perdorur, me nje dizajn rezistent ndaj pikave, nuk ka nevoje te shqetesoheni nese lengu del kudo dhe i lehte per t’u pastruar.

Eshte i thjeshte per t’u montuar, i lehte per t’u perdorur, me nje dizajn rezistent ndaj pikave, nuk ka nevoje te shqetesoheni nese lengu del kudo dhe i lehte per t’u pastruar.

Kur temperatura eshte shume e larte, motori do te ndaloje automatikisht.

Perpara se te perdorni shtrydhesen e frutave dhe te perimeve, bllokuesi i sigurise duhet te fiksohet ne vend.

Fuqi e larte prej 1000watt per te shtrydhur ne pak caste lengje te fresketa.

Shtrydhese frutash me dizajn praktik dhe te pershtatshem per cdo kuzhine.

E pajisur me gote per mbajtjen e lengut te frutave. Gryke e madhe e pershtatshme per cdo frut.

Specifikat :

-Energji A+++

-Me dy shpejtesi

-Fuqia 1000watt

-Shtrydhese frutash me gote

-Modeli HM 3003


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232324 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Shtrydhese

brands

Hoffmans

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat