,

Shtrydhese per frutat – FIRST AUSTRIA Juice Power


7,400L

Shtrydhese per frutat – FIRST AUSTRIA FA 5206 2

Shtrydhese per frutat – FIRST AUSTRIA Juice Power

  • Shtrydhni fruta dhe perime dhe perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin. FIRST AUSTRIA FA 5206-2 siguron sasine maksimale te lengjeve dhe ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave, agrumeve dhe perimeve edhe ne formen e tyre te lengshme.
  • Funksionon me 5 nivele shpejtesie te ndryshme shpejtesie. Niveli i shpejtesise shfaqet ne ekranin LCD LED me ngjyre blu
  • Me mbrojtes te integruar nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Materiali celik inoks i cilesise se larte ofron nje performance te shkelqyer ne shtrydhjen e frutave
  • Pajisur me kabell me nje gjatesi 1.5 m, mund te gjeni lehtesisht nje prize elektrike
  • Kontrolloni permes celesit nivelin e fuqise dhe e pershtatni ne varesi te perimeve apo frutave qe doni te shtrydhni
  • Pastrim i lehte, pjeset e saj mund te cmontohen lehtesisht dhe te pastrohen ne pak minuta ne lavastovilje
SKU: shtrydhese per frutat-first austria-FA5206 2 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat