,

Shtrydhese per frutat – Newal Juicer NWL 6185 Online

Newal

SPECIFIKAT:

 • Brand-i: Newal
 • Modeli: NWL 6185
 • Materiali: Celik inoks
 • Fuqia: 400 Watt

4,500L

Shtrydhese per frutat – Newal Juicer NWL 6185 Online

Shtrydhese per frutat – Newal Juicer NWL 6185 Online

 • Shtrydh frutat, ruan vitaminat organike dhe lendet ushqyese duke ofruar leng te fresket e te shijshem
 • Ideale per smoothie te shendetshme
 • Motori i fuqishëm nuk konsumon shumë energji
 • Material cilesor i celik inoksit
 • Rezistente ndaj konsumit
 • Pajisje e shpejte dhe e fuqishme
 • E testuar ne kuzhine
 • Per lengje të shijshme dhe natyrale
 • Motori me fuqi te ulet krijon me pak nxehtesi, gje qe ben te mundur ruajtjen e enzimave të shendetshme dhe vlerave ushqyese te frutave te shtrydhura
SKU: GI-NWL6185 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Newal

color

Silver

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat