,

Shufer multifunksionale


1,290L

SHUFER MULTIFUNKSIONALE

Lehtë për t’u instaluar pa asnjë mjet, pa dëmtime në mure ose dyer dhe dritare.

I përshtatshëm për varjen e perdes së dushit, perdes së dritares, gardërobës, etj.

E lehte ne varjen e rrobave dhe perdeve.

Karakteristika

Materiali: Alumini + PVC

Gjatësia: 18-120cm

Diametri: Rreth. 1.3cm

Shufër e lehtë, e rregullueshme

Dizajni i kokës  i qëndrueshëm dhe i sigurt

Zgjatja e gjatësisë  në gjatësinë e kërkuar 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: shufer-per-perdet Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat