,

Shurup per Femije 4 ne 1 – Pro Kids Syrup Ilac Online


  • 4 funksione shendetesore ne nje shishe te vetme
  • Lehteson frymemarrjen
  • Forcon kockat
  • Rrit imunitetin
  • Lufton gripin
  • Sasia:100ml

1,950L

Shurup per Femije 4 ne 1 – Pro Kids Syrup Ilac Online

Shurup per Femije 4 ne 1 – Pro Kids Syrup Ilac Online

Kujdesuni dhe mbroni shendetin e femijeve tuaj, me kete shurup natyral, te shendetshem dhe pa efekte anesore

Pro Kids – kunder ftohjes, gripit, dobesise, debuleses (mungeses se fuqise) dhe forcimit te sistemit imunitar tek femijet

Permbajtja:

Ekstrakt i cicibanozit, ekstrakt propolisi, ekstrakt echinacea dhe ekstrakt xhenxhefili

Keshilla:

Te ruhet ne temperaturen e dhomes dhe ne vende jo te lagështa

Pas cdo perdorimi te mbyllet mire kapaku i shishes, te qendroje hermetike

Te mbahet larg drites se diellit

Perdorimi:

Nje luge te mesme ne mengjes para buke

Produkt Mjekesor Natyral

SKU: shurup per femije 4 ne 1 -pro kids Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shurup

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat