, ,

Shurupi Suedez per humbje peshe


  • Pershpejton metabolizmin
  • Pastron bakteret dhe parazitet e demshem ne zorre
  • Pershpejton sherimin e plageve
  • Kunder kapsllekut
  • Lehteson dhimbjen e dhembeve
  • Humb peshe ne menyre te shendetshme

1,490L

SHURUPI SUEDEZ NDIHMON NE HUMBJEN E PESHES

Shurupi suedez me perberje prej 40 bimesh te ndryshme eshte super efektiv ne humbjen e peshes.

Ndihmon ne pershpejtimin e metabolizmit dhe djeg dhjamin

Pastron bakteret dhe parazitët e dëmshëm nga sistemi i tretjes

NDIHMON NE FORCIMIN E IMUNITETIT

Shurupi suedez eshte efektiv ne forcimin e imunitetit fale larmishmerise se bimeve.

Pastron parazitet dhe bakteret e demshem nga sistemi tretes.

Produkt bimor dhe nuk ka efekte anesore.

Perberesit: Rrenje Raveni, Myrrth ( Peme nga Afrika), Aloe Vera, Shafran Indian dhe Sena.

Menyra e perdorimit

Perdoret 2 here ne dite 30 minuta para buke 1 luge çaji.

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat