,

Silicone Glove – Doreza per larjen e eneve


 • Dorezat silikoni per pastrimi e eneve ne kuzhine
 • Ideale per larjen dhe pastrimin e makines, kafsheve etj
 • Rezistente ndaj nxehtesise
 • Nuk deporton uji ne brendesi te dorezave
 • Shume te rehatshme kur i perdorni

800L

DOREZA PER LARJEN E ENEVE

Dorezat jane te nevojshme per larjen e eneve me nje rezistence ndaj nxehtesise. Doreza me material prej silikoni me ane te cilave mund te pastroni cdo lloji papastertie ne enet e ndryshme te kuzhines tuaj.

DOREZA REZISTENTE NDAJ NXEHTESISE

Mund te rezistojne ne nje temperature perreth 160 grade ku do te ndiheni shume komod ne perdorimin e tyre. Fal perberjes se silikonit qe ofron nje butesi edhe nje elasticitet qe ti vendosni e te ndiheni komod ne perdorimin e tyre.

Dorezat e silikonit per larjen e eneve jane shume rezistente ndaj nxehtesise.

Me nje material te silikonit keto doreza do jene shume afatgjate ne krahasim ne dorezat e tjera.

SPECIFIKAT Silicone Glove - Doreza per larjen e eneve bli online iBuy.al

 1. Te pershtatshme ne duart tuaja
 2. Material silikoni
 3. I perdorni per pastrimin e eneve, makines, pluhurave etj
 4. Te pajisura me furca qe rrisin efektin e pastrimit
 5. Rezistente ndaj nxehtesise
 6. Teper afatgjate
 7. Nuk irritojne lekuren tuaj
 8. Butesi edhe elasticitet

Dyqan Online – Bli Tani – iBuy.al.

SKU: ECC-20620-009 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Doreze per larjen e eneve

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat