,

Silicone Glove – Dorezat e duhura per pastrim


 • Me material prej silikoni
 • Rezistente ndaj nxehtesise
 • Te papershkrueshme nga uji
 • Komode ne perdorimin e perditshem
 • Cilesi e garantuar

890L

DOREZA PER PASTRIM

Dorezat per pastrim jane teper rezistente ndaj nxehtesise edhe temperaturave te larta. Keto doreza jane te nevojshme e te duhura per ju qe jeni amvisa shtepie. Me keto doreza mund te eleminoni shume shpejte papasteritite e eneve tuaja.

DOREZA REZISTENTE NDAJ NXEHTESISE

Keto doreza ju ndihmojne per te pastruar enet ose objekte te ndryshme me uje te nxehte pa u shqetesuar qe mund te digjni duart. Me nje material te perbere nga silikoni i cili ben te mundur jetegjatesine e ketyre dorezave.

Perberja qe kane keto doreza ofrojne nje butesi edhe elasticitet kur ju vendosni t’i vishni ne duart tuaja.

Me keto doreza ju mund te hiqni edhe qimet e kafsheve qe leshojne neper shtepi, mund te pastrohen shume lehte e ne kete menyre edhe i perkedhelni. Keto doreza mund t’i perdorni shume shpesh ne krahasim me dorezat e tjera te cilat kane perberje gome.

SPECIFIKAT

 1. Pershtaten shpejt ne doren tuaj
 2. Material prej silikoni
 3. Te pajisura me furca te vogela
 4. Teper rezistente ndaj temperaturave te larta
 5. Nuk shkakton ndonje gervishje as ndonje irritim
 6. Te buta dhe komode kur i perdorni

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-010 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

doreze per pastrim

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat