,

Silikon per gishtin e kembes – Produkt Ortopedik Mjekesor


Eleminon problemet me gishtrinjte si

Gungat (Bunion)

Gungat e vogla te shkaktuara nga problemet e kepuceve (Bunionette)

Deviacioni i kembes (Hallux valgus)

Qeteson dhimbjet

Produkt mjekesor me material se cilesise se larte

1,400L

Silikon Ortopedik per gishtin e kembes

Silikon Ortopedik per gishtin e kembes – Produkt Mjekesor Online

Silikon per kemben te cilin mund ta perdorni dhe kur vishni kepucet fale materialit te tij.

Do te reduktoje tensionin e kembes dhe të gjitha dhimbjet nga devijimi i kockes.

Prodhuar për të mbeshtetur dhe bere sa më të rehatshme ecjet tuaja, ju do keni formen e duhur te gishtit.

Ndihmon ne drejtimin e deformimeve te gishtit te kembes.

Material silikoni mjekesor i cilesise se larte, pa latex qe nuk demton apo irriton lekuren.

Eleminon problemet e gishtit te madh si gungat (Bunion), gungat e vogla te shkaktuara nga problemet me kepucet (Bunionette), deviacioni i gishtit (Hallux valgus).

Ndihmon ne zbutjen e dhimbjes se shputave te kembeve te shkaktuara nga probleme e mesiperme.

Silikon per drejtimin e gishtit i sigurt dhe miqesor ndaj lekures se kembeve. Super I rehatshem per t’u veshur.

Pastrohet lehte me uje dhe sapun si dhe mund ta perdorni edhe gjate nates pa iu shkaktuar siklet apo bezdi

E vishni me corape kur flini gjate nates ose diten kur shikoni TV, ecni, vraponi, beni joga dhe aktivitete te tjera.

Karakteristika:drejtues per gishtin blerje online ibuy al

Silikon per drejtimin e gishtit.

Material plastike .

Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet

Nuk shkakton aspak bezdisje gjate perdorimit

Madhesia: 132 * 45 mm .

 

SILIKON PER GISHTAT E KEMBEVE – BLI ONLINE NE IBUY AL

 

SKU: M-silikon ortopedik per gishtin e kembes Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat