Slimming clothes – Tonifikues per pjesen e belit


 • Dizejnuar ne formen e kantieres
 • Vishet shume lehte
 • Perbehet nga zinxhire e kopsa
 • Forcon sistemin imunitar
 • Cilesi e garantuar

1,200L

TONIFIKUES PER BELIN

Per te pasur nje bel te bukur edhe teper elegant ju vjen ne ndihme ky tonifikues beli.  Ky korigjues beli ku mund te mblidhni pjese e barkut edhe te vishni fustanet tuaja te preferuar e me pas te filloni te ndiheni shume mire me paraqitjen tuaj.

KORSE BELI – SLIMMING CLOTHES

Kjo korse me nje funksion per te rritur temperaturen e trupit duke bere te mundur djersitjen e cila sjell humbjen ne peshe.

Korseja e me nje perberje me disa shtresa per te pasur nje rezultat shume te mire te trupit tuaj.

Kjo pajisje ndihmon beli qe te kete nje qarkullim te gjakut ne zonen e barkut. Nuk krijon asnje veshtiresi gjate frymarrjes gje e cila ndodh zakonisht tek pajisjet e tjera.

Tonifikuesin e belit mund ta vishni ne cdo moment te dites, si edhe kur jeni duke fjetur gjume nuk do keni aspak bezdisje prej korseje.

SPECIFIKAT

 • Material cilesor
 • Jep lirshmeri ne levizje dhe ne frymarrje
 • Mund ta mbertheni me zinxhire edhe me kopsa
 • E disponueshme per te gjitha femrat
 • Korigjon belin tuaj
 • Fiksohet pas trupit
 • Mund ta lahni me dore

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-029 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tonifikues

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat