,

Smartwatch Earldom ET- SW1

earldom

3,200L

SMARTWATCH EARLDOM ET SW1

Ekrani 1.92 inch IPS ofron ekran full touchscreen per nje pamje elegante dhe lehtesi perdorimi.

Ora inteligjente Earldom ET-SW1 lidhet me celularin tuaj me ane te Bluetooth duke mundesuar kryerjen e telefonatave apo te gjitha njoftimet.

Monitoruesi i gjumit ndjek dhe analizon cilesine e gjumit tuaj per te ofruar cilesi te mire te gjumit.

Masni presionin e gjakut 24 ore ne 7 ditet e javes, oksigjenin ne gjak, si dhe funksione te tjera.

Specifikat : 

-Ekran IPS 1,75″ me prekje te plote

-Bluetooth BT5.1

-Karikohet ne 160 minuta

-Kapaciteti i baterise 240 mah


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300080 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

SmartWatch

brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat