,

Smartwatch Earldom SW2

earldom

3,700L

SMARTWATCH EARLDOM SW2

Ore inteligjente Earldom SW2 me ekran te rrumbullaket.

Kryeni telefonata dhe komunikoni me miqte pa patur nevoje te mbani ne duar celularin tuaj.

Me GPS per te kapur lokacionin tuaj dhe ndihmuar te orientoheni kudo ku jeni drejtuar.

Rezistente ndaj ujit certifikuar sipas IP67 per perdorim ne perditshmeri.

Specifikat :

-Modeli: ET-SW2

-Madhesia e ekranit: 47 mm

-Marka: Earldom

-Sfonde te ndryshme

-Monitorimi i rrahjeve te zemres, presionit te gjakut

-Rezistent ndaj ujit: IP68


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300081 Kategori: ,
LLoji

SmartWatch

brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat