,

Smartwatch Xiaomi Mi Watch ne shitje online

Xiaomi

15,500L

SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH

Xiaomi Mi Watch eshte nje ore inteligjente per te monitoruar aktivitetin tuaj ditor.

Ky smartwatch suporton 10 modalitete sportive si: ecje ,kalorite, hapat, rrahjet e zemres dhe monitoron gjumin.

Mi Watch ka te instaluar GPS dhe ka nje bateri 420mAh dhe ka aktivitet deri ne 14 dite me karikim.

Ora inteligjente vjen me Bluetooth 5.0 dhe ekran Amoled.

Specifikat:

  • Marka: Xiaomi
  • Ekrani: AMOLED
  • Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0
  • Rezolucioni i ekranit: 454 x 454
  • Madhësia e ekranit: 1.39 inç
  • Mënyra e funksionimit: Ekrani me prekje
  • I papershkueshem nga uji deri ne 50 m thellesi.

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120722 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat