,

Amazfit T-Rex Smartwatch


15,000L

AMAZFIT T-REX SMARTWATCH

Jetëgjatësia e baterisë 20-ditore për t’ju shoqëruar edhe ne kushtet me te veshtira.

Një çip i përparuar , dizajn i ri qarku, menaxhim dhe optimizim i thellë i energjisë i japin Amazfit T-Rex jetëgjatësi më të madhe të baterisë.

Qëndron me përdoruesin gjatë gjithë distancës, duke ju lejuar ta mbani atë pa u shqetësuar për karikimin.

Ekran AMOLED 1.3 ”për imazhe të qarta dhe të jashtëzakonshme.

Kjo ore inteligjente eshte miqësore ndaj lëkurës.

Njoftime inteligjente për thirrjet hyrëse, mesazhet , aplikacionet, kalendarët, ngjarjet e personalizuara.

Ka 14 modalitete sportive, monitorimin e gjumit , aktivitetit fizik , kaloritë etj.

Rezistencë ndaj ujit në ATM, ekran gjithmonë i ndezur per nje eksperience superiore te ores inteligjente.

Amazfit T-Rex ka 14 mënyra të integruara ushtrimi profesional.

Këto janë vrapimi, ecja, çiklizmi në natyrë, ecja, shëtitja, ngjitja në mal, vrapimi , shëtitja në natyrë, çiklizmi në ambiente të mbyllura,  stërvitja, noti në pishinë, ski, noti në ujë të hapur, etj.

Falë nivelit të hidroizolimit prej 50 m (5 ATM), ju gjithashtu do të jeni në gjendje të përdorni këtë orë inteligjente në pishinë.

Llogaritja e kalorive të djegura do t’ju ndihmojë të monitoroni marrjen tuaj optimale të ushqimit.

Pedometri i integruar do të monitorojë vazhdimisht aktivitetin tuaj dhe tregon statistika interesante.

Ndërsa vraponi, sigurisht që do të vlerësoni matjen e shpejtësisë dhe ritmit të aktivitetit tuaj.

SKU: Ore inteligjente Amazfit T-Rex Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat