,

Smple Slippers – Shapka per pastrim edhe masazhim te kembeve

Te ndryshme

  • Perdoret nga te gjithe ne cilendo moshe.
  • Me furca te buta dhe gurë shtufi.
  • Nuk e irritojne lekuren.
  • Masazhojne edhe pastrojne kembet njekohesisht.
  • Material plastik

990L

SHAPKA PASTRIMI DHE MASAZHIMI PER KEMBET

Simple slippers jane shapka per pastrimin dhe masazhimin e shputave te kembeve.

Jane teper te lehta, praktike edhe komode te cilat do t’ju bejne te mos keni te pastroni me te perkulur ose te ulur.

SIMPLE SLIPPERS PER KEMBET TUAJA

Shapkat perbehen nga furca edhe gure stafi qe realizojne nje super pastrim edhe masazhim.

Kembet tuaja me to nuk do te jene vetem te pastra por edhe shume te relaksuara edhe te shlodhura.

Eliminojne papastertite, djersen edhe aromen e keqe te kembeve.

Mund te perdoren nga te gjithe, pavarsisht madhesise se kembes apo formes se saj.

Perbehen me kupa thithese te cilat sherbejne per fiksimin sa me te mire ne dysheme ne menyre qe ju te levizni i lire.

E persosur per femijet, te moshuarit, per personat me aftesi te kufizuara, grate shtatezene etj.shapka pastrimi per kembet bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Masazhon edhe pastron kembet.

Me furca te buta pastrimi edhe gure shtufi.

Pastrohen edhe thahen shume lehtesisht.

Perbere prej materialit te silikonit edhe platikes.

Mund te perdoren nga te gjithe.

Jane shume rezistente edhe te forta.

Nuk e demtojne lekuren e kembes suaj.

Pershtaten me cdo forme ehde madhesi te kembeve.

Pastron kemben tuaj ne menyre horizontale.

Bli Online ne Dyqanin me te madh tregtar | iBuy.al

SKU: shapka-per-pastrim-me-masazh Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Blu & White

brands

Te ndryshme

LLoji

Shapka pastruese edhe masazhuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat