, ,

Snack Plate – Pjata porcelani per embelsira


  • Ene per mbajtje embelsirash.
  • Dizajn dekorativ dhe praktik.
  • Baze e qendrueshme per ne tavoline.
  • Pastrohet lehtesisht.

990L

SNACK PLATE – PJATA PORCELANI PER EMBELSIRA

Ene prej porcelani fine me dizajn të bukur klasik.

Për shkak të dizajnit të saj të bukur dhe prakticitetit,  mund të shërbejë gjithashtu si një tabaka e bukur në tryezën tuaj festive.

Shërbeni ëmbëlsirat tuaja të preferuara të përgatitura me shumë dashuri dhe vëmendje ne keto pjata fine.

Të gjitha pjatat  janë të veshura me luster te sigurt për ushqim.

Ju keshillojme qe te lahet me dore ne uje te bollshem, jo ne lavastovilje.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010064 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat