,

Sokany Hair Straightener – Pjaster per floket

Sokany

Material cilesor i qeramikes

Cmim ekonomik

Sistem i shpejte i ngrohjes se pjasterit

Beheni  gati ne pak minuta

2,200 L

Sokany Hair Straightener 

Sokany Hair Straightener eshte nje Pjaster flokesh krijuar posacerisht per te drejtuar dhe shtuar shkelqim ne floket tuaj. Me pllaka qeramike te infuzionit me turmaline dhe duke gjeneruar jone ky produkt kujdeset per mos demtimin e flokeve tuaj.

Hair Straightener me pllaka te ndertuara per qendrueshmeri dhe me rezultate te shkelqyera, i dhurojne flokeve tuaj fleksibilitetin qe gjithmone keni deshiruar.

Pjaster per derjtimin e flokeve Sokany

Pjasteri me i kerkuar i momentit nga te gjithe. Pjasteri eshte multifunksional, ju mund ta perdorni ate per drejtimin e flokeve ose per ti bere ato me onde.

Shpesh ndodh qe floket tona te humbasin shkelqimin apo te digjen, ate faktor qe ne e themi ne jeten e perditshme si maja dyfishe. Kjo ndodh shpeshhere nga perdorimi i pjasterave jo cilesore.

Me Sokany Hair Straightener keto nuk do jene me per ju apo floket tuaj. Ju do te ngeleni te mahnitur nga rezultati qe kjo pjaster do t’ju jape deri në momentin e fundit qe ju do deshironi ta perdorni.

Per floke më të shendetshem.

Sensoret e saj te padukshem perdorin teknologjine Heat Balance per te shperndare ne menyre te barabarte nxehtesine , duke rregulluar temperaturen ne menyre qe te shpenzoni me pak kohe duke e aplikuar ne floke. Mund te perdoret nga cdo gjatesi flokesh.

Dimensionet e saj mundesojne perdorimin e saj dhe ne stilimin e flokeve kacurrela ose me lakime vetem ne fund. Kabllo lehtesisht i rrotullueshem ne 360 grade dhe nuk ngaterrohet gjate perdorimit..

Temperatura maksimale prej 230 gradë Celsius, mund të fiksohet qe ne heren e pare qe vendosni pjasetrin ne pune.Pjastra perhebet nga kabllo energjie prej bakri 2M, ekran Marquee. Për të pasur floke plot shkelqim gjate gjithe kohes.
Gjithashtu keni mundesi qe pasi te mbaroni pune me pjasterin ta mbyllni qe mos t’ju zeje vend.

pjaster per floket sokany bli online ne ibuy al

Karakteristika | 

 • Piaster per floket Sokany.
 • Me shtresa qeramike
 • Fuqia: 40-59 W
 • Tensioni: 220-240 V
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Mbron flokun nga nxehtesia dhe i jep shkelqim
 • E lehte per tu perdorur
 • Ndihmon ne drejtimin e shpejte te flokeve
 • Kontroll elektronik i temperatures
 • Perdoret ne te gjitha llojet e flokeve
 • Ndertimi i pajisjes e ben ate te pershtatshme edhe per stilmin e flokeve, krijimin e ondeve apo balukeve te kthyeraSokany Hair Straightener ne Ibuy.al
SKU: L237-pjaser per drejtimin e flokeve-sokany Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
brands

Sokany

LLoji

pjaster

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat