, ,

Sokany LB7005A | Blender elektrik per mishin


  • Tensioni: 220 ~ 240V.
  • Frekuenca: 50 ~ 60Hz.
  • Vlerësimi i energjisë: 800W.
  • Kapaciteti: 3L.

3,490L

BLENDER ELEKTRIK SOKANY LB7005A

Preres elektrik  shumefunksioanal.

Blenderi elektrik copeton te gjitha produktet ushqimore pa i demtuar ushqimet edhe vlerat e tyre ushqyese.

Rezistent ndaj nxehjes edhe perberja prej celiku nuk e ndryshk apo te nxine.

Fal perberjes se tij prej celiku ju do ta keni te lehet perdorimin edhe pastrimin e tij, pasi mjafton ta lani vetem me uje te bollshem.

Kapacitet mbajtes prej tre litrash.

Arrin te krijoje nje mase te njetratshme edhe shume te tretshme.

Me dy nivele shoejtesie.

SPECIFIKATmixer sokany electrik bli online iBuy al

Tensioni: 220 ~ 240V.

Frekuenca: 50 ~ 60Hz.

Vlerësimi i energjisë: 800W.

Kapaciteti: 3L.

I perbere me dy shpejtesi te ndryshme gatimi.

Rezistente ndaj mbinxehjes dhe temperaturave te larta.

Material celiku inoks qe nuk ndryshket dhe nuk nxihet.

Pastrohet lehte me uje te bollshem.

Perbehet nga tehe celiku dhe nje tas inoksi.

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-064 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat