Sokany YLW 607 | Xhezve elektrike per lengje te ngrohta


Marka: Sokany.

Modeli: YLW-607.

Material prej qelqi.

Me sistem mbrojtes kunder temperaturave te larta.

Baze rrotulluese 360 grade.

Kapaciteti xhezves  500 ml.

Fuqia 600 Watt.

XHEZVE ELEKTRIKE SOKANY YLW 607

Xhezveja elektrike Sokany YLW 607 per te pergatitur kafen edhe lengjet e ngorhta ne pak se 1 minute. Me ket xhezve tashme do te mundeni ta beni kafen sa here te deshironi edhe me shijen qe preferoni.

XHEZVEJA PER LENGJET E NGROHTA DHE BERJEN E KAFESE

Xhezveja elektrike Sokany pergatit lengjet e ngrohta edhe llojet e kafese ne nje mase te trashe edhe shume te shijshme. Ajo do t’i ruajne ne menyre perfekte te gjithe perberesit e tyre.

Kjo xhezve eshte e pajisur me nje sistem kunder nxehjes duke ju ofruar siguri maksimale gjate perdorimit.

Paisja e kuzhines eshte e perbere per materialt te xhamit shume cilesor, i cili jo vetem qe i pergatit lengjet me shije tejashtezakonshme por run freskine e tyre edhe pasi ju i keni pergatitur.

Ajo eshte shume e lehte per t’u pastruar dhe nuk ngjit.

Zhvendoset shume lehte nga nje vend ne tjetrin dhe nuk ze aspak hapesire.

Kapaciteti i xhezves eshte 500 ml.

Me nje baze rrotulluese deri ne 360 grade e cila shton me tej prakticitetin e kesaj xhezveje.

SPECIFIKATCoffe maker sokanay xhevze eletrike bli online iBuy al

Marka: Sokany.

Modeli: YLW-607.

Material prej qelqi.

Me sistem mbrojtes kunder temperaturave te larta.

Baze rrotulluese 360 grade.

Kapaciteti xhevze  500 ml

Fuqia: 600 W.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat