,

Solucion pastrues per pajisjet elektronike Falcon 530


1,000L

SOLUCION PASTRUES PER PAJISJET ELEKTRONIKE

Solucion pastrues ne formen e spray per pajisjet delikate elektronike.

Hiqni shpejt shenjat e vajit, yndyren, njollat, njollat e forta dhe pluhurat.

Plotesisht avullues, pa lene gjurme, pa demtuar siperfaqen plastike dhe metalike.

Produkt miqesor me mjedisin, ne perputhje me udhezimet mjedisore të BE-së RoHS.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 998876543530801 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Spray

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat