,

Sonifer Multi-functional Capsule – Ekspres kafeje 3 ne 1


  • Mund te shijoni kafen ekspres dhe kapucion ne shtepine tuaj
  • Me valvula sigurie te cilat clirohen automatikisht
  • Me nje sistem mbrojtes te mbinxehjes
  • Me mbrojtje te qarkut te shkurter
  • Cilesi e garantuar

11,490L

EKSPRES KAFEJE 

Kjo makineri ekspresi eshte shume e domosdoshme ne shtepine tuaj ne kete menyre ju nuk do keni me nevoje qe te harxhoni leket tuaja neper lokal te ndryshme per te pire nje kafe kur fare mire mund ta shijoni ne shtepi.

Me nje rimbushje te pluhurit te kafese, ujit ose zbrazjes se filtrit lehtesisht te aksesueshme.

EKSPRES KAFEJE PER NE SHTEPI

Ne pjese e siperme te ketij ekspresi ju mund te vendosni filxhanet qe i perdorni gjate perditshmerise. Ne kete menyre krijoni shume hapesire ne kuzhine tuaj qe gjithmon ta keni te sistemuar dhe ngrohni paraparakisht filxhanet tuaj per te ruajtur aromen dhe shkumen kremoze te kafese.

Kjo makineri ju jep shijen qe keni deshiruar gjithmone nga kafja qe do pini.

Kafeja ekspres ne shtepi mund te kryhet ne menyre shume te shpejt edhe te njejte si ne lokale pa patur fare nevoje te keni eksperience.

Shume e lehte ne perdorim dhe sdo keni asnje lloji veshtiresie

Perfekte per te gjithe adhuruesit e kafes ekspres

Praktike per tu perdorur sidomos ne mengjes

Material teper cilesor

Mund ta perdorni ne shtepi ose ne lokale ose restorante

Perdorimi me kafe te bluar dhe jo me kapsula qe gjenden me veshtiresi

Makine qe aktivizohet fal butonave dhe nuk do gjeni veshtiresi ne perdorim

SPECIFIKAT

Ekspres kafeje Sonifer me kafe te hapur 
Model: SF-3528.
Fuqia: 850W
Tensioni: 220V ~ 240V
Presioni: 15 bar
Kapaciteti 1.6L.
Super i thjeshte ne perdorim
Pergatisni : kafe ekspres; kafe me qumesht; shkume qumeshti; kapucino; kakao etj
Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.
SKU: SF-3539 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Ekspres Kafeje

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat