,

Sony K800 Original Mobile Phone Battery – Cmimi me i mire


990L

Sony K800 Battery – ORIGJINALE

Sony K800 Original Mobile Phone Battery – Cmimi me i mire

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga MSDS.CE,RoHS dhe FCC
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony K800
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1000mah
SKU: bateri-sony-k800 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat