,

Sony ST18 / ST23 Original Battery – Modeli Origjinal BA700


990L

Sony ST18 / ST23 Battery – Origjinale

Sony ST18 / ST23 Original Battery – Modeli Origjinal BA700

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga MSDS, CE,RoHS,FCC
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony ST18 dhe Sony ST23
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1480mAh / 3.7 V
SKU: bateri-sony-ST18-ST23 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat