Sony Vaio – Wireless Mouse 2.4 GHz


890L

SONY VAIO – WIRELESS MOUSE  2.4 GHz

Wireless Mouse pa kabell, per tu lehtesuar me teper punen ne kompjuter.

Projektuar për përdorim të lehtë me dy duart tuaja.

Material i butë anësor dhe një formë e rehatshme në mënyrë që të ndiheni rehat, edhe pas orëve të tera te përdorimit.

I pershtatshem me Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS.

Operon me saktesi te larte dhe shpejtesi precize.

I pajisur me porte Usb. Dizajn praktik dhe shume komod me doren tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: mouse-sony-vaio Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat