Sony X10 Mini / E10 Replacement Battery – Bateri Origjinale


990L

Sony X10 Mini / E10 Battery – Origjinale

Sony X10 Mini / E10 Replacement Battery – Bateri Origjinale

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony X10 Mini dhe Sony E10
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 950mAh

 

SKU: bateri-sony-x10mini-E10 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat