,

Sony Xperia LT29i / ST26 Long Lasting Battery – Modeli BA900


990L

Sony Xperia LT29i / ST26 Battery

Sony Xperia LT29i / ST26 Long Lasting Battery – Modeli BA900

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia LT29i dhe  ST26
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1700 mah
  • Modeli i baterise: BA-900
SKU: bateri-sony-xperia-LT29i-ST26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat