, ,

Lageshtues Ajri 300 ml – Mini Humidifier


1,990L

LAGESHTUES AJRI 300 ML – MINI HUMIDIFIER

Sperkates pa zhurmë, aplikimi i teknologjisë së tingullit të lehtë me zë pune nën 40 decibel, për gjumë të qete.  

Dizajn  i spërkatjes në mënyrë të barabartë në ajer, duke krijuar një ambient të rehatshëm lagështie për ju.

Spërkatje e mirë me nano, atomizimi i makromolekulës mund të depërtojë thellë në lëkurë dhe të hidratojë lëkurën e dehidratuar.

Ju mundeson nje gjume te qete fale drites se ngrohte per naten dhe sperkatjen e lehte pa krijuar zhurma.

Mbyllja automatike  për të parandaluar tharjen e spërkatësit dhe të zgjasë procesin e punes se tij.

Lagështoni dhomën e gjumit të zyrës,  e lehtë  dhe e mban lëkurën të hidratuar për një kohë të gjatë.

Specifika

Lloji : Humidifier

Materiali: ABS

Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300ml

Fuqia: 2W

Tensioni: 5V


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Lageshtues Ajri 300 ml - Mini Humidifier Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat