, ,

Spray Dervoxs per semundjen e Psoriazes – Dyqan Online

Akzer

1,650L

SPRAY DERVOX-S PER SEMUNDJEN E PSORIAZES

Spray per semundjen e Psoriazes Dervoxs

Psoriaza eshte semundje kronike e lekures me simptoma paraqitjen e njollave te kuqe te mbuluara me lekure te bardhe. Kjo ndodh per shkak te shumimit me te shpejte se zakonisht te qelizave. Njollat mund te shfaqen ne lekure, por zakonisht shfaqen ne berryla, gjunje dhe rrenjet e flokeve.
Nje pamje tjeter e saj eshte shfaqja ne forme pucrrash te vogla dhe nje lekure shume e skuqur, ne zonat si nensqetull, ije dhe organet gjenitale.
Ky spray eshte nje nder me te miret per kurimin e kesaj semundje.

Perberesit | Vaj liri, vaj fare kungulli, vaj ulliri, vaj lavandula, glicerine, vaj nigella, vaj fare rrushi.

Perdorimi | Aplikojeni ne zonen e semure duke e masazhuar 2 deri ne 3 here ne dite.

Kujdes !! Mbajeni larg femijeve dhe kafsheve shtepiake.

brands

Akzer

LLoji

Spray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat