,

Spray per higjienen orale kundra irritimeve AftaClear GUM

Sunstar

1,500L

SPRAY PER HIGJIENEN ORALE AFTACLEAR

Spray per higjienen orale kundra irritimeve te gojes qe shkaktohen nga papasterite e ndryshme.

Dhimbja e shkaktuar nga irritimet brenda gojes do te lehtesohet me aplikimin e pare, i cili ofron lehtesim te shpejte dhe efektiv qe nga aplikimi i pare.

Per te rriturit ashtu edhe per femijet spray Aftaclear qeteson, ushqen indet dhe mundeson sherimin e shpejte.

Zgjidhja perfekte per zonat e veshtira per t’u arritur, si p.sh. pjesa e pasme e gojes. Ka nje pompe inovative me shume drejtime per perdorim me higjiene maksimale.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 7630019902229 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Sunstar

color

E bardhe

LLoji

Spray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat