,

Stabilizues per telefonin | Capture Gimbal

FunSnap

11,000L

Stabilizues per telefonin | Capture Gimbal

Stabilizues per telefonin | Capture Gimbal

Cilesimet Kryesore |
 
Marka | FUNSNAP
Modeli | Capture
Material | Aliazh Alimini
Bateria | 2600mAh
Koha e perdorimit | Aferisht 8 ore
Koha e karikimit | 2 ore
Ngjyra  | E zeze
Rotullimi | 36 grade
I pershtatshem me pajisje me gjeresi 55mm deri ne 80mm. Me sisteme operimi android 4.0 dhe me siper, ndersa iOS 8.0 dhe me siper.
SKU: Stabilizues-per telefonin -Capture-Gimbal Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

FunSnap

LLoji

Stabilizues Video

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat