,

Standard Battery for HTC Desire 310 – Bateri rezerve origjinale


1,090L

 Battery for HTC Desire 310

Standard Battery for HTC Desire 310 – Bateri rezerve origjinale

  • Dizenjuar per telefonat HTC Desire 310
  • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
  • Me microchip te integruar qe rrit jetegjatesine e baterise dhe parandalon mbingarkimin
  • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per konsumimin e baterise
  • Rezistente ndaj ndryshkut dhe konsumit
  • Jetegjatesi e garantuar
  • Kapaciteti: 2100 mAh
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • E certefikuar dhe vleresuar nga RoHS, CE dhe FCC
SKU: bateri-HTC-desire 310 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat