,

Stilues flokesh per femra Gemei – Professional Hot Air Styler 7 in 1


Brandi: Gemei

Modeli: GM-4831

Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz

Fuqia 2200W

Mbrojtje nga mbinxehja

Kordon i rrotullueshem 360 °

Me 3 nivele shpejtesie

Ngjyra: Roze

2,990L

Stilues flokesh per femra – Gemei GM-4831

Stilues flokesh per femra Gemei – Professional Hot Air Styler 7 in 1

  • Kjo paisje nga brandi i njohur Gemei ofron performance superiore ne stilimin dhe modelimin e flokeve. Ajo vjen tek ju me 6 koka te levizshme, pershtatur per te gjitha llojet dhe modelet e flokeve.
  • Stiluesi funksionin permes avullit te nxehte dhe jep rezultate te shkelqyera ne pamjen tuaj.
  • Paketimi permban 6 koka te levizshme, pershtatur per:
  • Tharjen e flokeve te lagur
  • Furce per kacurrela te medha
  • Furce per kacurrela te vogla
  • Koke per drejtimin e flokeve
  • Floke me super volum
SKU: stilues flokesh-gemei-gm4831 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Stilues Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat