, ,

Stilues per floket – Gemei Professional Hot Hair Styler 10 in 1


Brandi: Gemei

Modeli: GM-4835

Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz

Fuqia 1000 Watt

Mbrojtje nga mbinxehja

Kordon i rrotullueshem 360 °

Me 2 nivele shpejtesie dhe temperature

Ngjyra: Pink

3,490L

Stilues per floket – Gemei GM-4835

Stilues per floket – Gemei Professional Hot Hair Styler 10 in 1

  • Kjo paisje nga brandi i njohur Gemei ofron performance superiore ne stilimin dhe modelimin e flokeve. Ajo vjen tek ju me 9 koka te levizshme, pershtatur per te gjitha llojet dhe modelet e flokeve.
  • Stiluesi funksionin permes avullit te nxehte dhe jep rezultate te shkelqyera ne pamjen tuaj.
  • Paketimi permban 9 koka te levizshme, projektuar per:
  • Tharjen e flokeve te lagur
  • Furce e vogel me fuqi rrotulluese
  • Furce e madhe me fuqi rrotulluese
  • Furce per kacurrela te medha
  • Furce per kacurrela te vogla
  • Koke per drejtimin e flokeve
  • Floke me super volum
SKU: stilues per floket-gemei-gm-4835 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Stilues Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat