,

Stol plastik rezistent – Bli Online

Te ndryshme

  • Stol plastik rezistent.
  • Material  silikon dhe plastik.
  • Rezistent ndaj renieve.
  • Permasa 28 x 28 x 32cm.

1,490L

STOL PLASTIK REZISTENT – PER SHTEPINE TUA

Zgjedhja ideale per ambiente te vogla, qe kane shume pak hapesire. 

Stolat jane material plastik shume rezistent, praktik per cdo shtepi apo ambient tjeter ne te cilen ju nevojitet ulese.

Bazat e kembeve te stolit jane te pajisura me material silikoni gje qe nuk lejon rreshqitjen e tyre apo deformimin.

Me permasa  28x 28x 32cm, mund ti merrni kudo me vete.

Specifika:

Stol plastik rezistent.

Material  silikon dhe plastik.

Rezistent ndaj renieve.

Permasa 28 x 28 x 32cm

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

SKU: stol-portativ Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat