Storage wardrobe – Dollap rrobash portativ


  • Dollap portativ rrobash
  • Materiali: Pelhure jo e endur, tub çeliku, lidhesa plastike 
  • Teper i lehte per ta montuar
  • Permasat: 75 x 50 x 175 cm
  • Vjen ne ngjyre te kuqe

3,490L

DOLLAP RROBASH

Nese jeni ne kerkim te nje dollapi per te organizuar rrobat tuaja, ky produkt eshte zgjidhja perfekte per ta pasur ne shtepine tuaj. Do ju mundesoi qe te kontribuoje ne organizimin funksional te ambjentit kudo ku do e vendosni.

DOLLAP PORTATIV

Dollap portativ qe paloset edhe nuk ze shume hapesire ne ambjentin tuaj. Me hapesire te mjaftueshme per te gjitha rrobat tuaj ne perdorimin e perditshme. Me dizajn teper modern i cili pershtatet me cdo arredim qe keni bere ne ambjentin tuaj perreth.

I ndertuar prej pelhurave Peva jo te endura, qe ndihmojne ne ruajtjen dhe organizimin e rrobave tuaja.  Fale kesaj veshje dollapi juaj gjithashtu do te jete shume i lehte per t’u mbajtur paster nga pluhurat apo papastertite e tjera. Dollapi ka ndarje me permasa te ndryshme .

Me hapesira te bollshme ne brendesi te tij per te organizuar nje sasi te madhe te veshjeve, kepuceve apo canatave tuaja.

Madhesia e tij eshte vetem 170 x 45 x 170 cm, me varese per te varur rrobat edhe me 10 ndarje te tjera ku ju mund te palosni rrobat apo te mbani sendet e tjera personale.

Nje mobilje praktike per te vendosur rregull dhe pasterti ne shtepine tuaj te rregullt.

SPECIFIKATdollap portativ produkt online iBuy.al

  • Materiali: Pelhure Peva jo e endur, Tub çeliku, Lidhesa plastike 
  • Kapaciteti i ngarkeses se varur: 33.6lb (15 kg) 
  • Kapaciteti i ngarkeses se rafteve te pelhures: 7.7lb (3.5kg) 
  • Kapaciteti i pergjithshem i ngarkeses: 145lb (66kg) 
  • Ngjyra: Kuqja e Veres

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: dollap portativ Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Dollap rrobash

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat