,

Sweat Weist Belt 7710 – Korse per femrat qe duan bel te holle


  • Per nje bel te holle
  • Mund ta vendosi lehtesisht
  • Me nje material Neoprene dhe Najlonit.
  • Perdoret ne cdo kohe
  • Mund ta lahni me dore shume shpejt

1,400L

KORSE PER FEMRAT

Gjithmon keni pasur deshire te keni nje bel te ngushte kjo pasjisje ju jep zgjidhjen qe keni deshiruar gjate gjithe kohes. Kjo korse do ju realizoj nje bel te holl edhe teper elegante ku mund te vishni cdo veshje qe me perpara nuk keni mundur do ta vishnit si pasoje e nje barku te pa tonifikuar.

PER NJE BEL TE NGUSHTE

E dizajnuar per pjesen e belit duke i dhene formen e duhur e me nivel per ta fiksuar ne pozicione te pershtatshme e cila djege dhjamin edhe yndyrnen. Mund te vishni rrobat lehtesisht pa patur problem qe mund te duket kjo korse.

Teper e rehatshme edhe komode gjate perdorimi te saj ne cdo trup.

Duke e fiksuar sipas belit kjo korse nxit djersitjen e trupit, ku mund te bini ne peshe shume shpejt.

Korseja eshte e bere nga materiale me cilesi te larte ku 80% i perkasin materialit te Neoprene dhe 20% Najlonit.

Pastrohet shume lehte dhe rekomadohet qe te lahet me dore per te ruajtur cilesine maksimale te saj.

Korseja nuk  krijon irritime ne lekuren tuaj.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-028 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Korse

color

Black, Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat