,

T9 Android TV Box – 4GB RAM 32 GB


6,000L

T9 ANDROID TV BOX – 4GB RAM 32GB

Android Tv bOX – T9 4k

4 GB RAM

ROM 32 GB

Operon me sistemin  Android 9.0

T9 vjen me sistemin e funksionimit Android 9.0, CPU-në më të fundit RK3318 Quad-Core Cortex-A53 me GPU Mali-450 MP2.

Modeli ideal per  filma, youtube, Netflix, etj.

4 GB RAM + 32 GB ROM T9 Android TV box ofron hapesire te bollshme per  për aplikacionet dhe lojërat tuaja.

Mund të shkarkoni shumë aplikacione dhe të shfletoni  faqet e internetit, për të luajtur lojëra dhe për të parë filma më mirë.

T9 mbështet funksionin 4k dhe 3D. H.265.

Rezolucioni 4K 1080p është 4 herë më shumë se HD i plotë, kështu që mund të shihni me qarte çdo detaj ne ekran.

T9 Android TV kuti mbështet 2.4G / 5GHz dual Wi-Fi, nëse ju pëlqen të përdorni Wi-Fi, ajo përputhet saktësisht me nevojat tuaja.

Sinjal i qëndrueshëm, i shpejtë dhe me cilësi të lartë Wifi.

Dhe BT 4.0 ju lejon të përdorni mini tastierë dhe kufje për të shijuar maksimalisht.

Dy porta USB, lidheni me mouse dhe tastierën tuaj për t’ju ndihmuar te funksionoje sa me lehte.

Telekomanda me infra të kuqe ju lejon të shijoni performancen e  mrekullueshme që wireless ju sjell.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 208053 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat