Tablet Galaxy Tab A7 Lite Metal cover

Samsung

25,900L27,900L

TABLET GALAXY TAB A7 LITE

Tablet Galaxy Tab A7 Lite vjen me 32 GB hapesire ruajtese te integruar per te gjitha videot, fotot dhe skedaret tuaj me rezolucion te larte. Me pas mund ta zgjeroni me nje karte microSD per me shume hapesire ruajtese – deri në 1 TB.

Galaxy Tab A7 Lite mbart me shume fuqi sesa do te prisnit ne nje pajisje. Bateria 5,100 mAh ju jep lirinë per te mos perdorur karikuesin per periudha te gjata kohore.

Lidhni Galaxy Tab A7 Lite me telefonin tuaj. Me pas mund te merrni telefonata dhe dergoni mesazhe nga tableti yt.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: h-456789 Kategori:
LLoji

Me Sim card, Pa Sim card

brands

Samsung

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat