,

Tanix TX2 Android TV Box – 2GB/16GB High Quality


PAKETIMI PERFSHIN:

1. Kutine Android
2. Kabllon HDMI
3.Karikuesin
4.Telekomanden (Pulti)
5.Manualin e perdorimit

 • Sistemi i operimit: Android 6.0
 • Procesori: RK3229
 • CPU: ARM Cortex-A7,RK3229
 • Core: 1.5 GHz
 • GPU: Mali-400 MP
 • RAM: 2G
 • RAM: DDR3
 • ROM: 16G
 • Kapaciteti maksimal: 128G
 • Formati i dekoderit: AVS,H.264/AVC,H.265/AVC,HD AVC/VC-1,HD
 • MPEG1/2/4,RealVideo8/9/10,Xvid/DivX3/4/5/6
 • Formati Video: 4K x 2K,AVS,H.264,H.265,ISO,MKV,MOV,MP4,MPEG1,MPEG2,RM,VC-1,WMV
 • Formati Audio: AAC,AC3,APE,DDP,DTS,FLAC,HD,MP3,OGA,TrueHD,WAV,WMA
 • Formati i fotove: BMP,JPEG,PNG,TIFF
 • WIFI: 802.11b/g/n
 • Versioni Bluetooth: 2.0 V
 • Nderfaqja: AV,DC 5V,HDMI,LAN,SPDIF,TF card,USB2.0
 • Versioni HDMI : 2.0
 • Sistemi Bit: 32Bit
 • Fuqia ne hyrje 100-240V / 50-60Hz
 • Fuqia ne dalje: 5V 2A

5,490L

Tanix TX2 Android TV Box – 2GB/16GB

Tanix TX2 Android TV Box – 2GB/16GB High Quality

 • Tanix eshte zgjidhja ideale per argëtimin tuaj familjar. Ju mund te luani lojra ose te shihni  shfaqje televizive ne shoqerine e njeri tjetrit.
 • Shihni videot, filmat dhe programet tuaja te preferuara si ne nje kinema reale. Gjithcka shihni ne televizorin e shtepise suaj eshte sa me afer realitetit
 • Mbeshtet Rezolucionin 4K, shijoni imazhe me super cilesi dhe efekte vizuale magjike
 • Sistem operimi i avancuar Android 6.0. Thuaji lamtumire ngrirjes dhe nderprerjes se sistemit
 • Procesor i fuqishem: Pajisur me CPU RK3229 teknologji e avancuar ne përpunimin e imazhit. Me daljen e të dhënave HDMI 2.0, ju mund te  shijoni filma 4K x 2K edhe me 3D HD.
 • Mbështetni lidhje te shumta si Ethernet 10 / 100M, standard RJ45, Bluetooth 2.0 dhe WiFi 2.4GHz.
 • E lehte dhe e thjeshte ne perdorim: Vendoseni paisjen ne prize, lidheni me Wifi dhe shihni gjithcka qe ju deshironi
 • Suporton Miracast, Airplay dhe DLNA

 

SKU: Tanix-TX2-android tv box Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat