,

Tankless Electric Shower | Mini Dush elektrik | Bli Online

Gjendje:

S’ka stok


  • Marka : Tankless Electric Shower
  • Mini dush elektrik .
  • Material prej alumini dhe plastike.
  • Gjendet ne ngjyre te bardhe.
  • Me ekran te vogel me drita LED.
  • Instalohet lehtesisht.

3,690L

S’ka stok

TANKLESS ELECTRIC SHOWER – MINI DUSH 

Nese deshironi te keni uje te ngrohte kudo qe deshironi,ne shtepi, hotel, kamp, gjueti, dushi Tankless Electric Shower e bene ne menyre perfekte kete rol. Me nje dizajn te minimal edhe kompakt, kjo paisje do te lehtesoje shume veshtiresi tuajt.

DUSH ELEKTRIK PER NGROHJEN E UJIT

Dushi eshte nje ngrohes elektrik shume i mire per ujin me standarte te larta ne cilesi dhe siguri.

E merrni me vete kudo pasi eshte krijuar per te qene i transportueshem edhe te ngrohni ujin kuo qe e keni nje mundeis te tille.

Materiali i ketij dushi eshte plastik edhe alumini i cili premton jetegjatesine edhe garanton kualitetin e tij.

Arrin te ngrohe temperaturen e ujit deri ne 30-60 grade.dush elektrik uje produkt online iBuy al

Me nje ekran me drita LED e cila tregon me numra shume te qarte temperaturen e ujit.

SPECIFIKAT

Marka : Tankless Electric Shower.

Mini dush eletrik per te ngrohur ujin.

Material alumini + plastik.

Gjendet ne ngjyre te bardhe

E tregon temperaturen e ujit ne cdo moment fale ekranit dixhital.

Dizajn minimal edhe praktik.

Arrin te ngrohe ujin per shume pak minuta.

Bli Online | Paguaj ne dorezim | iBuy.al

SKU: K-200720-099 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mini Dush elektrik

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat