,

Tapet me dizenjo te ndryshme


3,490L

TAPET ME DIZENJO TE NDRYSHME

Qilima të butë me dizenjo unike dhe shume te pershtatshme me cdo ambient tuajin.

Cilesi e re dhe e larte. Të butë dhe të rehatshëm, material gome ne pjesen e poshte qe nuk rreshqet. Pjesa e siperme me dizajn nuk zbehet edhe pas nje perdorimi afatgjate.

Në pjesën e poshtme të pëlhurës eshte  i perbere nga material rezistent ndaj konsumit dhe i qëndrueshem.

I lehtë dhe praktik për tu pastruar, ndryshe nga modelet e tjera te tapeteve te cilet jane shume te rende dhe pastrohen me veshtiresi.

Ideal për përdorim në shtëpi, dhomë gjumi, dhomë studimi, ose qëllime të tjera të dekorimit të shtëpisë.

Ngjyra terheqese dhe te kombinuara për të pasqyruar stilet e ndryshme të mobiljeve moderne, në mënyrë që të arrihet shija e përsosur.

Karakteristika

Përmasa 180x120cm

Materiali: Materiali poliestër

Larja: makine ose dore

Pesha: 1.2 kg / m2

Trashësia: 6 mm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Tapet me dizenjo te ndryshme Kategori: ,
Permasa

180×120

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat