,

Tas inoks per mbajtjen e ushqimit me 2 shtresa – Lunch Box


Praktik

Me shume funksione

Kombinoni ushqimet

Mbajini gatimet e fresketa

1,200L

Tas inoks per mbajtjen e ushqimit  – Lunch Box

Tas inoks per mbajtjen e ushqimit me 2 shtresa – Lunch Box

Nje tas praktik per dreken tuaj!
Pertej modelit te tij elegant, retro ky tas inoksi eshte teper i qendrueshme dhe praktik. Ju lejon te merrni me vete dy lloje pjatash, kjo fale ndarjeve te saj. Mund te ndani perimet nga embelsira dhe me e rendesishme ju mund te ngrohni ushqimet tuaja ne te. 

Mbyllja e tij eshte e sigurte, nuk ka rrezik te rrjedhjes gjate transportit. I pajisur me doreze per te bere me te lehte transportimin e tij.
I prodhuar totalisht nga celiku inoks, kjo kuti dreke mund te perdoret ne te gjitha llojet e sobave, qeramike, me gaz etj. 
Mund ta vendosni dhe ne frigorifer per te ruajtur te fresket ushqimet tuaja. 

Cilesimet e tij | Tas inoks 

  • Tasi celiku inoks per mbajtjen e ushqimit me 2 shtresa
  • Perbehet nga dy hapsira qe ju mundeson te mbani dy lloje te ndryshme ushqimesh
  • Materiali prej inoksi nuk e mban aromen e padeshiruar te ushqimit
  • Merret kudo me vete
  • I lehte per u pastruar
  • Ideal per ushqimin ne pune
  • Ushqeheni shendetshem

Gjithcka qe ju duhet ne kuzhinen tuaj mund ta gjeni ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: L342-tas celik inoks me 2 kate Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

color

Silver

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat