-9%
,

Tas dhe Kullonjese per frutat dhe perimet – Bli Online

Te ndryshme

  • Kullonjese dhe tas per frutat dhe perimet.
  • E perbere nga dy ene.
  • Shume e qendrueshme dhe cilesore.
  • Rezistente ndaj mjedisit.
  • I mban agrumet ne gjendje te fresket.

899L 990L

TAS DHE KULLONJESE PER AGRUMET

Tasi kullonjes është një nga paisjet me te domosdoshme ne kuzhinen tone.
Kjo kullesë per perimet dhe frutat është një mënyrë praktike dhe funksionale për të larë, ruajtur dhe shërbyer fruta ose perime të freskëta.
Ajo eshte e perbere me nje shtrese te dyfishtë e cila ka dizajn anti-derdhje ju lejon të kulloni ujin me shpejtësi dhe efikasitet duke nxitur forcën e gravitetit vertikal, kurse tendosësi qendron ne menyre horizontale kur e ktheni atë në mënyrë që uji të shkarkohet ne menyre efektive.
Projektuar per te lare, kulluar dhe pastruar te gjitha llojet e frutave, perimeve dhe pastave.
Ajo eshte e ndertuar nga polipropileni me cilesi te larte te ushqimi dhe eshte i qendrueshem, jo toksik dhe miqesor me mjedisin.
Pastrohet shume thjeshte me uje te bollshem dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.
Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit dhe goditjeve te vogla.
Zhvendoset lehtesisht neper kuzhine sepse ka nje dizajn kompakt edhe me peshe te vogel.

SPECIFIKATtas dhe kullonjese blerje online iBuy al

Tas dhe kullonjese per agrumet.

E perbere nga materiali i plastikes, pa toksina.

Shume praktike edhe funksionale.

Pastrohet shume lehte.

Sherben edhe si mbajtes per frutat dhe perimet.

Nuk lejon derdhjen e agrumeve.

 

 

Bli Online ne iBuy.al – Me lire se kudo !

SKU: tas-dhe-kullonjese Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Tas dhe Kullonjese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat